Jar je ideálnym obdobím na oživenie interiéru sviežimi, prírodnými dekoráciami. Niekedy stačí len pár jednoduchých prvkov, aby vznikla harmonická kompozícia, ktorá prinesie do domova kúsok prírody a dobrej nálady.

Medzi moje obľúbené jarné kombinácie patria prvosienky (primuly), hyacinty, mach a konáriky kučeravej liesky. Práve kučeravá lieska si v poslednom období našla pevné miesto takmer v každej mojej dekorácii – jej prirodzene zvlnené vetvičky dodávajú aranžmánu dynamiku a jedinečný charakter.

Ak si plánujete zaobstarať hyacinty, siahnite po tých, ktoré ešte nie sú úplne rozkvitnuté. Postupne sa vám budú otvárať a vďaka tomu sa z dekorácie budete tešiť oveľa dlhšie.

Aj malé detaily dokážu vytvoriť veľký efekt. Stačí pár jarných prvkov, trocha kreativity a vznikne dekorácia, ktorá rozžiari každý priestor. Prírodné aranžmány navyše nikdy nevyjdú z módy – sú nadčasové, jednoduché a vždy jedinečné.

K tejto dekorácií som natočila aj krátke video.

Pozrite si aj ďalšie jarné inšpirácie. 

Želám krásny deň.

Viki

Share This