O mne

IMG_20151216_104832profilovka

Som kreatívna duša, ktorá musí neustále hľadať nové inšpirácie a nápady, ktoré musí hneď zrealizovať. Najviac sa angažujem pri fotení , natáčaní a post produkcii videa, vyrábaní najrôznejších hand made vecičiek a maľovaní obrazov. Taktiež ma baví cestovanie, turistika, varenie, zveľaďovanie nášho domova a záhradky. Môj život s manželom – filmárom je niekedy veľmi zaujímavý. Preto by som vám rada sem – tam sprostredkovala aj zákulisie našich projektov a natáčaní. Som aj mamina našej malej Hannah. Materstvo mi každý deň ponúka množstvo inšpirácie na nové články :-).

Tento blog som sa rozhodla písať aby som sa mohla so svetom podeliť o moju tvorbu, myšlienky a zážitky, aby len tak niekde neležali stratené a zabudnuté „v šuflíku“.

Teším sa, že môžem na jednom mieste spojiť všetky svoje záľuby  do jedného kreatívneho celku, ktorý nie je postavený na ťažení z cudzích fotografií či videí, ale je výsledkom len mojej práce.

Dúfam, že nájdem ďalších kreatívnych nadšencov, ktorí sa v tomto blogu nájdu a budú naň chodiť s radosťou hľadať nové inšpirácie pre svoju tvorbu či výlety. Každá spätná väzba od vás je úžasná  (Ďakujem za ňu!), človek pocíti, že jeho práca a celá snaha má význam.

Do budúcna, by som chcela zvýšiť periodicitu pridávania článkov. Popri práci a domácnosti nie je pre mňa možné  stíhať publikovať niekoľkokrát do týždňa. Možno raz :-). Chcem, aby každý článok bol plnohodnotný a vrámci možnosti kvalitný. Nechcem robiť kvantitu na úkor kvality. Článok s jednou fotkou a jednou vetou u mňa nenájdete ;-) .

S pozdravom VikiCreative

collage